Domů » O nás

O nás

Společnost Yper spol. s r.o. je  česká firma působící na trhu již déle než 25 let.

Za dobu své existence si naše společnost vybudovala pevné postavení mezi prodejci sportovních cen v České republice, získala mnoho zkušeností a má za sebou tisíce spokojených zákazníků.

Trvale spolupracujeme s několika dalšími prodejci sportovních cen a prodejci sportovního zboží. Současně se snažíme maximálně uspokojit i zákazníky s individuálními požadavky na výrobu originálních trofejí.

Našimi stálými zákazníky jsou mezinárodní sportovní asociace, vrcholové sportovní orgány stejně jako drobné sportovní kluby, školní sportovní kluby, reklamní agentury, banky, hasičské sbory, chovatelské spolky, domy dětí a mládeže,  městské úřady i starostové nejmenších českých obcí. Naše poháry, trofeje, plakety a medaile byly ozdobou řady akcí včetně Mistrovství republiky i mezinárodních soutěží.

Naši pracovníci pravidelně navštěvují mezinárodní výstavy a veletrhy, znají nejnovější trendy v oblasti výroby sportovních cen, dobře znají také charakter českého trhu i vytříbený vkus českého zákazníka, a na základě těchto znalostí sestavují každoročně nové kolekce pohárů.

Neméně důležitou součástí našich aktivit jsou služby v oblasti rytí a gravírování. Neomezujeme se jen na štítky pro naše poháry, nabízíme celou škálu výrobků od psích známek, dveřních či strojních štítků přes orientační systémy až po firemní tabule z bohaté nabídky dostupných materiálů.

 

Přečtěte si názory a hodnocení našich zákazníků a zjistěte, proč u nás rádi nakupují.


„Váš sortiment nám zcela vyhovoval. V provedení a ve výběru předmětů jste podle mého průzkumu jedni z nejlepších. Rychlost zpracování objednávky je pro nás velmi důležitá, a to myslím, že splňujete na jedničku.“

Petra Šplíchalová


Na výbornou hodnotím jak šíři sortimentu, tak i rychlost vyřízení naší zakázky.“

Mgr. Marcela Gnadová, OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o.