Domů » Sleva za odkaz

Sleva za odkaz

Máte webové stránky, na nichž informujete o vašich sportovních či volnočasových akcích? Nabízíme vám jedinečnou příležitost, jak získat 10% slevu na váš další nákup u naší společnosti. Postup je jednoduchý:

  1. Umístěte na vaše stránky odkaz na náš web http://www.yper.cz/ s informací o tom, že jsme dodavatelem trofejí pro vaše akce.

    Preferujeme umístění odkazu v textu o konkrétní akci, ale možností umístění odkazů je jistě více. V textu odkazu je ideální zmínit trofeje, které jste u nás nakoupili – např. medaile, sportovní poháry atd. Příklad odkazu:
    Dodavatelem sportovních pohárů pro naše soutěže je společnost Yper spol. s r.o.

  2. Na emailovou adresu odkazy@yper.cz nám napište adresu stránky, kde je odkaz umístěn.

  3. Po kontrole umístění odkazu vám zašleme slevový kód ve výši 10 % platný na celý váš příští nákup.

    Zaslaný kód můžete uplatnit při jakékoliv objednávce – online v e-shopu, zaslané emailem i osobní v naší prodejně.

Časté otázky

Můžeme získat slevu, i když nemáme vlastní webové stránky?

Podmínkou získání slevového kupónu je zajištění odkazu na naše stránky. Nemusí se nutně jednat o vaše vlastní stránky – může jít například o odkaz v regionálním zpravodajství, na stránkách sportovního svazu apod. Nemůžeme ale bohužel akceptovat odkazy na stránkách, které byly vytvořeny pouze za účelem získání slevy. Je nutné, aby se jednalo o webovou stránku, která již nějakou dobu existuje a její obsah je udržovaný.

Podmínky akce

Podmínkou získání slevového kupónu je uvedení odkazu na webové stránky http://www.yper.cz/ s vhodným textem informujícím o tom, že jsme dodavatelem sportovních trofejí (pohárů, medailí). Následně je třeba nás informovat o vložení odkazu emailem na adrese odkazy@yper.cz.

Každý odkaz podléhá kontrole. Vyhrazujeme si právo slevu neposkytnout, pokud odkaz nebude shledán správně vloženým. Především se jedná o situace, kdy je odkaz ve stránce skrytý, není doplněn textem informujícím o tom, že jsme dodavatelem sportovních cen, je umístěn na stránce, která vznikla jen za účelem získání slevy či na stránce, která nemá žádnou souvislost s konanou akcí ani s odběratelem zboží apod.

Slevu můžete získat i opakovaně – stačí opět napsat na výše uvedenou emailovou adresu. Samozřejmě uvítáme, pokud se o nás na vašich stránkách znovu zmíníte.

Slevové kupóny nelze kombinovat v jedné objednávce – maximální výše slevy při jednom nákupu je 10 %. Pokud máte více slevových kupónů, můžete je uplatnit postupně při jednotlivých objednávkách.